Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/6/2022

Αντιπρόσωπος Πωλητής περιοδεύων στο κλάδο των Φαρμακείων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ειδών συσκευασίας και διαφημιστικών προϊόντων ΕΨΙΛΟΝ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟΥ ΙΚΕ, με πολυετή παρουσία στον χώρο του φαρμακείου, ζητά Εξωτερικό Πωλητή με απαραίτητη δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδίων 2 εβδομάδες / μήνα και έδρα την Πάτρα .

Περιγραφή Θέσης:

Θέση πλήρους απασχόλησης.
Πενθήμερη εργασία - ωράριο λειτουργίας φαρμακείων.

Καθήκοντα:
Διαχείριση του υπάρχοντος πελατολογίου και ανάπτυξή του.
Εύρεση νέων πελατών και ανάπτυξη περιοχών.
Εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής της εταιρίας.
Δειγματισμός και παρουσίαση προϊόντων στα φαρμακεία.
Επίτευξη των στόχων πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Επαγγελματική εμπειρία στον κλάδο των φαρμακείων θα εκτιμηθεί.
Εμπειρία στην οδήγηση τουλάχιστον 5 έτη.
Κάτοχος αυτοκινήτου.
Δυνατότητα εβδομαδιαίων ταξιδίων 2 εβδομάδες / μήνα.
Ευχάριστη νεανική παρουσία με επικοινωνιακές δεξιότητες.
Ικανότητα διαπραγμάτευσης, διαχείρισης χρόνου και οργάνωσης ταξιδίων.
Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.
Οργανωτικό χαρακτήρας.
Γνώση και χρήση Η/Υ (Ms Office)

Παροχές

Μηνιαίος μισθός με ασφάλιση ως περιοδεύων πωλητής.
Μηνιαίο μπόνους επί των πωλήσεων.
Εταιρικό κινητό τηλέφωνο επικοινωνίας
Ολοκληρωτική κάλυψη εβδομαδιαίου εξοδολόγιου για τις ανάγκες της εταιρίας.
Εταιρικό αυτοκίνητο για τις ανάγκες και μόνο της εταιρίας.