Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/04/2020

Υπάλληλοι Παραλαβής - Pickers (Οινόφυτα)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής αλυσίδας Super Market, δυναμικούς υποψήφιους που θα στελεχώσουν τη θέση των Υπαλλήλων Παραλαβής-Pickers για το Κέντρο Διανομής της εταιρείας στα Οινόφυτα.

Απασχόληση : Δευτέρα-Κυριακή, πενθήμερη απασχόληση

Ωράριο: Δυνατότητα 8ωρης ή 6ωρης απασχόλησης (εναλλαγή βαρδιών)

Τοποθεσία : Οινόφυτα

Περιγραφή θέσης εργασίας

  • Picking & Packaging (επιλογή προϊόντων,προετοιμασία παραγγελίας και συσκευασία)
  • Διεκπεραίωση παραλαβών & επιστροφών προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου ή Μέσης Εκπαίδευσης
  • Σοβαρότητα, δυνατότητα απασχόλησης σε χειρωνακτική εργασία
  • Οργάνωση και επαγγελματισμός

Παροχές

  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός ·
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας

Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους κοντινών περιοχών!