Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2021

Αρχιφύλακας Δομής στη Δράμα

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Όμιλος εταιρειών Brink's Hellas μέλος της Brink’s Global με ηγετικό ρόλο στο χώρο της διακίνησης αξιών και ασφάλειας παγκοσμίως, αναζητά

Αρχιφύλακα

για τη Δομή Προσωρινής Υποδοχής και Φιλοξενίας αιτούντων άσυλο, μεταναστών και προσφύγων στη Δράμα.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Καθημερινή διαχείριση του προσωπικού της βάρδιας, συντονίζοντας την κατανομή των κατάλληλων ατόμων στις θέσεις εργασίας με βάση τις ανάγκες του προγράμματος
  • Διασφάλιση της απαρέγκλιτης τήρησης όλων των διαδικασιών και κανονισμών ασφάλειας κατά τη διάρκεια της βάρδιας
  • Αποτελεσματική επίλυση προβλημάτων που ενδεχομένως προκύψουν και αφορούν επιχειρησιακά θέματα ή ζητήματα διαχείρισης προσωπικού
  • Διασφάλιση της υψηλής ποιότητας των παρεχόμενων υπηρεσιών μέσω της μέριμνας για την ασφάλεια και αποδοτικότητα του ανθρώπινου δυναμικού της βάρδιας

Απαραίτητα Προσόντα

Tο προφίλ του υποψηφίου που αναζητούμε:
  • Προηγούμενη προϋπηρεσία ως Αρχιφύλακας ή σε παρεμφερή ρόλο
  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν.2518/97 σε ισχύ
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χρήσης MS Office
  • Β' ερασιτεχνικό δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου
Απαραίτητα προσόντα για τη θέση:
  • Πολύ καλές δεξιότητες επικοινωνίας, ομαδικό πνεύμα, ευελιξία και προσαρμοστικότητα σε μεταβαλλόμενες συνθήκες
  • Εγρήγορση σε θέματα ασφάλειας και ταχύτητα στη λήψη αποφάσεων
  • Πολύ καλή κατανόηση του ευρύτερου πλαισίου εργασίας που καθορίζεται από πολιτισμική πολυμορφία και δέσμευση στην εφαρμογή πολιτικών που σχετίζονται με τα ανθρώπινα δικαιώματα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
Aν πιστεύεις ότι αυτή η θέση αποτελεί μια ευκαιρία καριέρας για εσένα
Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου.

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού κωδικός θέσης DRA/AD

Τηλέφωνο επικοινωνίας 211 0130604 έως 605, 210 3484000 (ext: -270,-271,-273,-137).