Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/05/2020

Πωλητής Β2Β (Προϊόντα καφέ Espresso)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στον κλάδο των προϊόντων καφέ αναζητά Έμπειρο Πωλητή για να στελεχώσει περαιτέρω την ομάδα πωλήσεών της στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα
Ο νέος συνεργάτης θα είναι υπεύθυνος για την προώθηση των προϊόντων της Perfect Taste τόσο στα υφιστάμενα σημεία πώλησης όσο και σε νέο πελατολόγιο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ κατά προτίμηση σε οικονομικό κλάδο
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 έτη
  • Σχετική με το αντικείμενο του καφέ προϋπηρεσία θα εκτιμηθεί ως πρόσθετο προσόν
  • Γνώση Αγγλικών και εξοικείωση με την νέα τεχνολογία
  • Προσεγμένη και επαγγελματική εμφάνιση
  • Δυνατότητα ταξιδίων
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για άνδρες υποψηφίους)
  • Κάτοχος διπλώματος Ι.Χ
  • Γνώση MS Office
  • Εργατικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Bonus Επίτευξης Στόχων
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Εταιρική τηλέφωνο και tablet