Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/05/2020

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΛΥΚΕΙΟΥ-ΦΟΙΤΗΤΕΣ

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Αναζητούμε ενθουσιώδεις συνεργάτες με υψηλούς στόχους και φιλοδοξίες!

Η εταιρεία μας αναζητά νέους συνεργάτες για την άμεση κάλυψη θέσεων στο τμήμα Μάρκετινγκ και Πωλήσεων στην ομάδα μας λόγω ανάληψης νέου project!

Οι αρμοδιότητες της θέσης αφορούν:

  •  την παροχή εξυπηρέτησης πελατών με σκοπό την ανάπτυξη της αναγνωρισιμότητας του πελάτη μας.
  •  την οργάνωση και εκτέλεση του πλάνου πωλήσεων, σύμφωνα με τη στρατηγική της εταιρείας
  •  την παροχή feedback για την πρόοδο των εκάστοτε αρμοδιοτήτων.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ:

  • Κίνητρο και φιλοδοξία καριέρας
  • Ευχέρεια επικοινωνίας
  • Ικανότητα στη διαχείριση σχέσεων, χρόνου και προβλημάτων
  • Μόνιμος/η κάτοικος Αθήνας
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

Σκοπός μας είναι η ανάπτυξη των συνεργατών μας και η επίτευξη τόσο των στόχων τους όσο και της εταιρείας μας, οπότε και λειτουργούμε με γνώμονα αυτές τις αρχές και προτεραιότητες.

Επομένως, προσφέρουμε:

  • Συνεχή εκπαίδευση από την εταιρεία και πιστοποίηση αυτής
  • Επαγγελματικές διακρίσεις και ταξίδια
  • Εύκολη πρόσβαση
  • Ευκαιρίες προσωπικής ανάπτυξης και επαγγελματικής ανέλιξης
  • Bonus επίτευξης στόχων καθώς και άλλα rewards.

Θα χαρούμε να σας γνωρίσουμε και να συζητήσουμε από κοντά! Στείλτε την αίτησή σας τώρα!