Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/08/2020

Πωλητής / Πωλήτρια σε κατάστημα τηλεπικοινωνιών

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΙΓΑΛΕΩ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια από κατάστημα τηλεπικοινωνιών στο Αιγάλεω Αττικής

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

*Θα προτιμηθούν οι κάτοικοι των γύρω περιοχών.

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση υπηρεσιών τηλεπικοινωνιών, ψυχαγωγίας και άλλων προϊόντων
  • Εξυπηρέτηση πελατών εντός καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση απαραιτητη
  • Ευχάριστη προσωπικότητα με επικοινωνιακές ικανότητες
  • Άριστες διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Επαγγελματική συνέπεια και ήθος
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης και διερεύνησης των αναγκών του πελάτη
  • Συνέπεια και επαγγελματισμός
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Καλή γνώση υπολογιστών και Office

Παροχές

  • Μισθός αναλόγως προσόντων και προϋπηρεσίας συν bonus επίτευξης στόχων