Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

04/10/2022

Οδηγός (Δίπλωμα Γ' κατηγορίας) - Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΝΕΑ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Novatron A.E. διευρύνοντας τις εργασίες της αναζητά προς άμεση πρόσληψη έναν Οδηγό - Αποθηκάριο για τις κεντρικές αποθήκες της εταιρεία στη Νέα Χαλκηδόνα.

Περιγραφή Θέσης
Ως εργαζόμενος στο τμήμα διακίνησης τα καθήκοντα σας θα είναι:

  • Διασφαλίζει την σωστή και γρήγορη παράδοση των παραγγελιών των πελατών μας.
  • Φροντίζει ο χώρος της αποθήκης να ανταποκρίνεται στα απαιτήσεις της εταιρείας μας.
  • Ενημερώνει το ERP της εταιρείας με τις νέες παραγγελίες.
  • Ελέγχει ποιοτικά και ποσοτικά τις παραλαβές των προϊόντων από τους προμηθευτές.
  • Διερεύνηση τυχόν προβλήματα των πελατών, καταγραφή παράπονων και προσπάθεια επίλυσής τους σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας.

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002 και είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:

  • Λύσεις AUTO ID και συστήματα λιανικής πώλησης
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών
  • Βιομηχανικές Λύσεις

Βασική φιλοσοφία στη Novatron A.E. είναι η ανάπτυξη των πωλήσεων μέσω της προσήλωσης μας στην καλύτερη δυνατή υποστήριξη του πελάτη μας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης τουλάχιστον Γ’ Κατηγορίας
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Γνώση Excel, Word
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επαγγελματισμός και ομαδικότητα
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Παροχές

Τι προσφέρουμε
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον.
  • Συνεχή εκπαίδευση προκειμένου να ανταπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας