ΟΛΕΣ ΟΙ ΘΕΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

Πωλητής Εξωτερικού (Βαλκάνια, Ευρώπη)

Κατηγορία: Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Εταιρία που δραστηριοποιείται στο χώρο του εμπορίου πρώτων υλών πλαστικού και υλικών συσκευασίας με έδρα την Αγχίαλο Θεσσαλονίκης, αναζητά Πωλητή για πελατολόγιο εξωτερικού.

Καθήκοντα υποψηφίου:
  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου
  • Αναζήτηση δυνητικών πελατών με σκοπό τη διεύρυνση του πελατολογίου
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών
  • Παρακολούθηση των συνθηκών και τάσεων της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψηφίου:

  • Απολυτήριο Λυκείου απαραίτητο
  • Απαραίτητη η πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Γνώση Βαλκανικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Επιθυμητή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση πωλητή, τουλάχιστον 3 ετών
  • Κάτοχος διπλώματος επιβατικού αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)
  • Ηλικία έως 50 ετών
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Εμπειρία στον κλάδο πρώτων υλών πλαστικού και υλικών συσκευασίας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Σταθερός μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Κινητό τηλέφωνο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!