Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/05/2022

Διαχειριστής E-shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΝΕΑ ΕΥΚΑΡΠΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H εταιρεία Proteinmax.gr στον κλάδο των συμπληρωμάτων αθλητικής διατροφής με έδρα στην Νέα Ευκαρπία Θεσσαλονίκης ζητά Διαχειριστή E-shop .

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης εντός του φυσικού καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών μέσω του e-shop
  • Καταχώρηση επεξεργασία και κατηγοριοποίηση νέων προϊόντων στο Website
  • Τηλεφωνική παραγγελιοληψία, επικοινωνία με τους πελάτες και επιβεβαίωση παραγγελιών
  • Διαχείριση των σελίδων της εταιρίας στα Social Media Facebook & Instagram

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία ως Διαχειριστής e-shop
  • Γνώση στην οργάνωση και διαχείριση αποθήκης
  • Γνώση στην επεξεργασία και καταχώρηση προϊόντων
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 έτη σε ανάλογη θέση
+Strongplus θα θεωρηθoύν (προαιρετικά):
  • Γραφιστικές γνώσεις σε Photoshop και illustrator
  • Εμπειρία και γνώση στο Digital Marketing και διαχείριση Social Media καναλιών (Facebook & Instagram)

Παροχές

  • Μόνιμη και σταθερή εργασία
  • Άριστο και φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Ομαδικότητα και συνεργασία
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πλήρης Απασχόληση