Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/9/2022

Διευθυντής τμημάτων ΚΔΒΜ

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Μεγάλος εκπαιδευτικός όμιλος στην Αθήνα ζητά να προσλάβει Διευθυντή τμημάτων ΚΔΒΜ.

Καθήκοντα Θέσης:
  • Ομαλή λειτουργία του ΚΔΒΜ σύμφωνα με την Πολιτική της Εταιρίας
  • Συμβολή στην ανάπτυξη του ΚΔΒΜ
  • Αξιολόγηση ποιότητας σπουδών

Απαραίτητα Προσόντα

Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν:

  •  Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση κατά προτίμηση σε Διοίκηση Επιχειρήσεων
  •  Πολύ καλές οργανωτικές και επαγγελματικές δεξιότητες
  •  Προϋπηρεσία και εμπειρία στον τομέα Διοίκησης Εκπαιδευτικού Οργανισμού και στην συγκεκριμένη θέση
  •  Μεθοδικότητα, συνέπεια
  •  Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  •  Πολύ καλή Η/Υ
  •  Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:

  •  Δυνατότητα εργασίας σε ένα σύγχρονο και διαρκώς αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας
  •  Επαγγελματική εξέλιξη
  •  Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών