Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/02/2021

Υπεύθυνος Καταστημάτων Λιανικού Εμπορίου

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη Ν. ΙΩΝΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Ζητείται Υπεύθυνος/η Καταστημάτων Λιανικής Πώλησης στην Αθήνα πλησίον ΟΑΚΑ, για πλήρη απασχόληση με προοπτικές εξέλιξης:

Καθήκοντα

  • Υπεύθυνος/η λειτουργίας των καταστημάτων και τήρηση όλων των προβλεπόμενων διαδικασιών
  • Διατήρηση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών
  • Μέριμνα για την διαθεσιμότητα και την παρουσίαση των προϊόντων
  • Εκτέλεση και καταχώρηση των παραγγελιών
  • Παρακολούθηση πωλήσεων των καταστημάτων
  • Εφαρμογή των κανονισμών υγιεινής και την καθαριότητα των καταστημάτων
  • Εφαρμογή συστημάτων και διαδικασιών της εταιρείας
  • Υπεύθυνος/η για την εμπορική διαχείριση του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή η γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
  • Δυναμική και ευέλικτη προσωπικότητα
  • Ικανότητα εργασίας σε συνθήκες πίεσης χρόνου
  • Δυνατότητα ταξιδιών εκτός Αττικής
  • Άμεση διαθεσιμότητα για εργασία

Παροχές

Παροχές

  • Φιλικό και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση
  • Μισθός & Bonus
  • Άμεσες προοπτικές εξέλιξης