Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/3/2019

Γραφίστας (Graphic Designer)

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Novatron Security Distribution ΑΕ (www.noνatronsec.com) θέλοντας να ενισχύσει το Τμήμα Marketing, αναζητά για άμεση πρόσληψη Γραφίστα (Graphic Designer).

Βασικές Αρμοδιότητες
• Δημιουργία υλικού εταιρικής επικοινωνίας όπως Κατάλογοι, Φυλλάδια, Διαφημιστικά Έντυπα, Συσκευασίες, Λογότυπα, Banner κλπ
• Φωτογραφίσεις προϊόντων και επεξεργασία εικόνων
• Δημιουργία και διαχείριση των mail campaigns (newsletters)
• Διαρκή συνεργασία με τους Product Managers και το Τμήμα Πωλήσεων με στόχο τη σωστή επικοινωνία των προϊόντων της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΑΕΙ-ΤΕΙ ή ανάλογης ιδιωτικής σχολής
• Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε καθήκοντα Γραφίστα σε εταιρεία προϊόντων τεχνολογίας
• Άριστη γνώση Photoshop, Illustrator και InDesign
• Πολύ καλή γνώση Video Editing
• Γνώσεις HTML καθώς και Digital Marketing θα θεωρηθούν σημαντικό προσόν
• Ταχύτητα στην εργασία
• Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
• Θετική διάθεση, ομαδικό πνεύμα και επαγγελματική προσέγγιση
• Δομημένη κρίση και αναλυτική σκέψη
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Παροχές

H Novatron Security Distribution ΑΕ βρίσκεται στο Ηράκλειο Αττικής και είναι μία από τις ισχυρότερες εταιρείες διανομής (χονδρικής πώλησης) Συστημάτων Ασφαλείας της Ελληνικής αγοράς.

Στελεχωμένη από μία ομάδα ταλαντούχων επαγγελματιών, η Novatron Security Distribution παρέχει ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον, διαρκή εκπαίδευση, ευκαιρίες εξέλιξης, ανταγωνιστικές αποδοχές.

Στόχος μας είναι να προσφέρουμε στους πελάτες μας αξιόπιστα προϊόντα από καταξιωμένους κατασκευαστές σε συνδυασμό με υψηλής ποιότητας υπηρεσίες πριν και μετά την πώληση.

Μερικοί από τους κατασκευαστές με τους οποίους συνεργαζόμαστε είναι: Dahua, Hikvision, Flir, DSC, Ajax, Zettler, IDTeck, ZKTeco, Pulsar, Aleph, Foscam, VStarcam, Bionics και πολλοί άλλοι.