Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/01/2017

Υπεύθυνος/ η Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό βιομηχανικής εταιρίας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Υπεύθυνος/ η Αποθήκης (κωδ. θέσης: 722/68823)

Περιγραφή Θέσης

·      Προετοιμασία παραγγελιών, παρακολούθηση και δρομολόγηση αυτών

·      Διενέργεια τακτικών απογραφών

·      Έλεγχος αποθήκης και αποθεμάτων

·      Παραλαβή προϊόντων

·      Έλεγχος συσκευασίας προϊόντων

·      Διαχείριση ομάδας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ /ΙΕΚ θα συνεκτιμηθεί

·      Τουλάχιστον τρία (3) έτη προυπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο περιβάλλον αποθήκης

·      Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

·      Καλή γνώση εφαρμογών MS-Office

·      Γνώση χειρισμού ERP, ιδανικά Entersoft

·      Ικανότητες οργάνωσης, επικοινωνίας και επίλυσης προβλημάτων

·      Όρεξη και ικανότητα εργασίας υπό πίεση

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας

·      Ιδιωτική ασφάλεια υγείας