Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/01/2019

Καταμετρητές-τριες

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι για Υπάλληλος Ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol, αερομεταφορές, χρηματαποστολές) το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να έρθεις σε επικοινωνία μαζί μας!

Αυτή την περίοδο
Προσλαμβάνoυμε ΑΜΕΣΑ
Καταμετρητές-τριες στα ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Τα καθήκοντα σου:
  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε  ισχύ
  • Δυνατότητα για μερική απασχόληση
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Γνώση Αγγλικών (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η εταιρεία σου παρέχει:
  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Δυνατότητα επιπλέον αποδοχών βάσει της συνέπειας και απόδοσής σου
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενοεργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
Αν επιθυμείς να γίνεις μέλος της ομάδας μας τότε μπορείς να υποβάλεις τo βιογραφικό σου με έναν από τους παρακάτω τρόπους
  • Τηλεφωνικά στο τηλ. 2651044455
  • Στέλνοντας fax στο 2651044402
  • Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού