Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/10/2020

Σερβιτόροι - Σερβιτόρες

Εστίαση

Πόλη ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟΣ ΠΛΗΣΙΟΝ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ | ΙΩΑΝΝΙΝΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

To ψητοπωλείο gyroland ανοίγει ζητά Σερβιτόρους -  Σερβιτόρες   με διάθεση για  μόνιμη και σταθερή απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Ασύρματη καταχώρηση των παραγγελιών
  • Γρήγορο Service
  • Συμμάζεμα τραπεζιών, καθαριότητα χώρου
  • Διαχείριση Ταμείου

Το ωράριο θα είναι 14,00-22,00..

Απαραίτητα Προσόντα

  • Να είναι άνω των 18 ετών μόνιμοι κάτοικοι Ιωαννίνων
  • Να διαθέτουν μεταφορικό μέσο για την προέλευση τους στο χώρο εργασίας ή εναλλακτικά μετακίνηση με αστικό.
  • Να έχουν ευγενική & πρόσχαρη συμπεριφορά προς τους πελάτες
  • Να έχουν τελειώσει τουλάχιστον ελληνικό Λύκειο
  • Η προϋπηρεσία είναι επιθυμητή & θα ληφθεί υπόψιν
  • Σε περίπτωση που δεν υπάρχει προϋπηρεσία απαιτείται διάθεση για εκπαίδευση

Παροχές

Προσφέρεται

  • Πλήρης ασφάλιση
  • Μισθός σε μηνιαία σταθερή βάση
  • Bonus ευγενικής -γρήγορης εξυπηρέτησης