Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/5/2021

Εξωτερικός Πωλητής Β2Β (εμπόριο υλικών επιπλοποιίας - ξυλείας)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται από εταιρεία χονδρικής πώλησης υλικών κατασκευής επίπλου με έδρα τη Θεσσαλονίκη, Εξωτερικός Πωλητής Β2Β για ταξίδια στην επαρχία.

Θέση εργασίας πενθήμερης, πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Συχνά επαγγελματικά ταξίδια
  • Στήριξη και ανάπτυξη υπάρχοντος πελατολογίου
  • Επικοινωνία με πελάτες και δημιουργία σχέσης εμπιστοσύνης μαζί τους
  • Συμβουλευτική υποστήριξη προς τον πελάτη, κατευθύνοντας τον στη σωστή επιλογή αγοράς
  • Παραγγελιοληψία
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου/ΑΕΙ/ ΤΕΙ
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Επιμελημένη εμφάνιση
  • Ευχάριστη προσωπικότητα, συνεργάσιμο και υπεύθυνο άτομο
  • Ευχέρεια επικοινωνίας και λόγου
  • Oργανωτικές δεξιότητες και σωστή διαχείριση χρόνου
  • Γνώση τεχνικών πωλήσεων και ικανότητα επίτευξης στόχων
  • Θα συνεκτιμηθούν γνώσεις στα υλικά και την κατασκευή επίπλων

Παροχές

  • Μισθός και Bonus επί των πωλήσεων
  • Αυτοκίνητο και έξοδα κίνησης
  • Εταιρική σύνδεση κινητού τηλεφώνου
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Φιλικό εργασιακό περιβάλλον