Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/02/2023

Διαχειριστής / ρια E-Shop (Aπογραφή Αποθήκης, Παραγγελιών)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΧΑΝΙΑ | ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Aλυσίδα καταστημάτων ενδυμάτων και υποδημάτων, αναζητεί άτομο για την διαχείριση του e-shop της, από τον χώρο της στα Χανιά.

Αρμοδιότητες

  • Διαχείριση αποθήκης,εμπορευμάτων,ηλεκτονικών παραγγελιών,"ανέβασμα" νέων προιόντων,προώθηση αυτών προς πώληση κλπ κλπ.
  • Διαχωρισμός παραγγελιών και συγχρονισμός των φυσικών καταστημάτων μας, μέσω του προγράμματος αποθήκης
  • Φυσική παρουσία στον χώρο σε καθημερινή βάση,ως κύρια εργασία,με προσωπικό χώρο κλπ.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση υπολογιστών,διαχείρησηs/κατασκευής Eshops, και προγραμμάτων διαχείρισης αποθήκης (softone ή άλλου) θεωρούνται  απαραίτητες προϋποθέσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης καλοπροαίρετο

          Παρακαλείστε εάν δεν διαθέτετε τις ζητούμενες γνώσεις , μην αποστέλετε βιογραφικά

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Πλήρης ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός και με extra BONUS