Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/8/2019

Πωλητής / Πωλήτρια Β2Β (Εμπόριο ειδών κρεοπωλείου)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία Provil, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της παραγωγής προϊόντων γαστρονομίας (Food Service), ζητά Πωλητή / Πωλήτρια B2B για την υποστήριξη πελατών Κρεοπωλείου με έδρα την Αθήνα.

Κύρια καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων του τομέα ευθύνης του
  • Ανάπτυξη και αξιολόγηση της αγοράς
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών
  • Προετοιμασία και υποβολή reports προς την διεύθυνση πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία 1-3 χρόνια σε κατάστημα πώλησης κρέατος ή σε μονάδα επεξεργασίας κρέατος
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων
  • Γνώση μαγειρικής θα θεωρηθεί σαν επιπλέον προσόν
  • Αναλυτική σκέψη
  • Ικανότητα επικοινωνίας
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Απαραίτητη η καλή χρήση H/Y
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών (μισθός, bonus, αυτοκίνητο, ιδιωτική ασφάλιση, μέσα υποστήριξης εργασίας)