Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/5/2019

Υπεύθυνη Εισαγωγών / Πωλήσεων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας MAVRIKI & CO, ιδρύθηκε το 1979 και εξειδικεύεται στην διάθεση ποιοτικών επίπλων, υφασμάτων, ειδών διακόσμησης και εν γένει εξοπλισμού σπιτιού. Η διάθεση και πώληση γίνεται μέσω ιδίων καταστημάτων. Στα πλαίσια ανάπτυξής μας αναζητούμε Υπεύθυνη Εισαγωγών/Πωλήσεων.

Περιγραφή Θέσης
Η θέση αυτή είναι ιδιαίτερα σημαντική και έχει στόχο να υποστηρίξει τόσο τις δραστηριότητες της επιχείρησης μας με τους προμηθευτές μας, τις πωλήσεις μας και την διαχείριση (εν μέρει) του web site της εταιρείας.
Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό μισθό , καλό εργασιακό περιβάλλον, συνεχή εκπαίδευση, ωράριο 40 ώρες/εβδομάδα, 5-νθήμερη εργασία συμπεριλαμβανομένου Σαββάτου. Η έδρα της θέσης αυτής θα είναι το κατάστημα μας στο Κολωνάκι.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (προφορική κ γραπτή)
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ .
  • Γνώσεις λογισμικού ΕRP, (κατά προτίμηση SOFTONE), καθώς και Outlook Express, Excel, Word
  • Εμπειρία στην Οργάνωση κ Αρχειοθέτηση γραφείου
  • Εμπειρία στην Παραλαβή κ απογραφή εμπορευμάτων
  • Επικοινωνιακή με γρήγορη αντίληψη
  • Ευέλικτη κ συνεργάσιμη
  • Διάθεση για εργασία
  • Ανάλογη εργασιακή εμπειρία περίπου 3-6 έτη, στην υποστήριξη πωλήσεων η εισαγωγών