Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/10/2021

Ηλεκτρολόγος Μηχανικός Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Αέναος Ενεργειακά Συστήματα επιθυμεί να προσλάβει υποψήφιο/α για να αναλάβει τη θέση του: Μηχανικού Φωτοβολταϊκών Συστημάτων με έδρα την πόλη της Αθήνας.

Περιγραφή θέσης:

  • Μελέτη και σχεδιασμός φωτοβολταϊκών συστημάτων (Off-grid / On Grid)
  • Σύνταξη Προσφορών
  • Πωλήσεις Λιανικής / Χονδρικής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ ΤΕΙ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Γνώσεις δικτύων και Η/Υ
  • Άριστη γνώση ΜS Office
  • Γνώση λογισμικού AUTO CAD, MS VISIO, PV SYST
  • Άδεια οδήγησης αυτοκινήτου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Η εταιρία παρέχει:

  • Μόνιμη απασχόληση με πρόσληψη αορίστου χρόνου
  • Συνεχή υποστήριξη και εκπαίδευση
  • Πολύ καλές αποδοχές συν bonus ως επιβράβευση των αποτελεσμάτων