Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/11/2019

Γεωπόνος - Πωλητής

Αγροτικά

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Αγροτεχνολογίας αναζητά Γεωπόνο για τη θέση του Τομεάρχη Πωλήσεων Γεωργικών Εφοδίων στην περιοχή της  Θεσσαλίας.

Η εταιρεία είναι αναπτυσσόμενη με εταίρους που έχουν περισσότερα από 20 χρόνια εμπειρίας στην ανάπτυξη, τυποποίηση και διάθεση Γεωργικών Εφοδίων στην Ελληνική αγορά αλλά και σε αγορές του εξωτερικού.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη νέου πελατολογίου
  • Παρακολούθηση υφιστάμενου πελατολογίου μέσω προσωπικών επαφών και επισκέψεων
  • Παρακολούθηση αιτημάτων πελατών και ανάπτυξη πωλήσεων
  • Εκπόνηση παρουσιάσεων, αναφορών και σύνταξη εκθέσεων προς τη διοίκηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γεωπόνου Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Φυτικής Παραγωγής
  • Εμπειρία-Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση πωλήσεων είναι απαραίτητη
  • Άριστη γνώση Αγγλικής γλώσσας
  • Δυνατότητα ταξιδιών εντός και εκτός Ελλάδας
  • Επαγγελματισμός, ακεραιότητα, υπευθυνότητα
  • Ευγένεια, εργατικότητα και θέληση συνεχούς ανάπτυξης
  • Δυναμική προσωπικότητα με άριστες ικανότητες επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ, MS Office και άνεση στην υιοθέτηση σύγχρονης τεχνολογίας
  • Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών & ασφάλισης
  • Δυναμικό, σύγχρονο και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης & ανάπτυξης
  • Διαρκής επιμόρφωση και εκπαίδευση
  • Εταιρικό αυτοκίνητο, tablet, κινητό τηλέφωνο

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται εμπιστευτικές