Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/03/2020

Υπάλληλος για Τμήμα Διεκπεραίωσης Παραγγελιών

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία Ειδών Γάμου, Βάπτισης και Υλικών Χειροτεχνίας με έδρα στη Θεσσαλονίκη ζητά έμπειρο Υπάλληλο για το τμήμα διεκπεραίωσης παραγγελιών.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβές προϊόντων
  • Οργάνωση και διαχείριση αποθήκης
  • Οργάνωση και διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Τιμολόγηση και εμπορική διαχείριση
  • Προετοιμασία φορτωτικών εγγράφων
  • Διαχείριση ταμείου εξόδων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε μηχανογραφημένο σύστημα
  • Άριστη επαφή με τη χρήση εφαρμογών ΕRP (η γνώση Softone θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Άρτια γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office (Excel, Word, Internet)
  • Υψηλή ικανότητα συνθετικής και αναλυτικής σκέψης
  • Ευελιξία, ταχύτητα και ικανότητα εργασίας υπό πίεση
  • Οργανωτικότητα και μεθοδικότητα οπωσδήποτε
  • Ικανότητα διαχείρισης και λύσης προβλημάτων
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Γνώση αγγλικών
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες)

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • Ασφάλιση
  • Πλήρης απασχόληση 9:00 έως 17:00
  • Πενθήμερη εργασία
  • Σύμβαση εργασίας έως 30 Σεπτεμβρίου 2020
  • Νόμιμες αποδοχές
  • Ευκαιρίες μόνιμης απασχόλησης και εξέλιξης