Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

19/8/2019

Υπάλληλος Αποθήκης & Αποστολής Εμπορευμάτων (Πειραιάς)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ανώνυμη Εταιρεία με έδρα τον Πειραιά, ζητεί Υπάλληλο Αποθήκης και καθημερινής διακίνησης παραγγελιών,

Αρμοδιότητες

  • Διασφάλιση ορθής παραλαβής και αποστολής εμπορευμάτων
  • Εξασφάλιση ορθής καταγραφής προϊόντων και κωδικοποίηση τους εφαρμόζοντας τις διαδικασίες που ορίζει η εταιρεία
  • Οργάνωση & τακτοποίηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή Γνώση Η/Υ για χρήση CRM
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και μηχανής
  • Ακεραιότητα και τήρηση διαδικασιών
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού εργασιών
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα
  • Εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση και εμπειρία χρήσης αυτοκινούμενου ανυψωτικού θα εκτιμηθεί
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης