Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/02/2019

Συντηρητής - Επιστάτης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Συντηρητής/Επιστάτης για τη διαχείριση 3 Οικοδομών στη Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Υπεύθυνος για την ομαλή λειτουργία των Οικοδομών
  • Καθαριότητα των Οικοδομών και των δωματίων (σκούπισμα, σφουγγάρισμα)
  • Έλεγχος και προετοιμασία των Δωματίων (ζημίες, φθορές, μονταρίσματα κτλ)
  • Μερεμέτια της οικοδομής αλλά και των δωματίων (βαψίματα, στοκαρίσματα κτλ)
  • Επισκευή μικροζημιών των δωματίων (κρεβάτια, ντουλάπες κτλ)
  • Υπεύθυνος για τη διανομή κοινοχρήστων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση και κατανόηση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γενικές/καλές ηλεκτρολογικές και υδραυλικές γνώσεις
  • Θέληση και όρεξη για δουλειά και γνώση
  • Ικανότητα Επίλυσης Προβλημάτων
  • Δυνατότητα προσαρμογής σε ένα απαιτητικό περιβάλλον εργασία
Όλα τα βιογραφικά θα πρέπει να συνοδεύονται από μία πρόσφατη φωτογραφία. Όλες οι αιτήσεις αντιμετωπίζονται με απόλυτη εμπιστευτικότητα.