Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/03/2017

Νέες Θέσεις με ή χωρίς προυπηρεσία

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι νέος/νέα, απόφοιτος Λυκείου ή τελειόφοιτος τριτοβάθμιας εκπαίδευσης με κατεύθυνση το Μάρκετινγκ, τη Διοίκηση Επιχειρήσεων/Οικονομικά ή την Επικοινωνία/Δημόσιες Σχέσεις;

Έχεις εξοικείωση με τις νέες τεχνολογίες και τις μοντέρνες υπηρεσίες;
Σε διακρίνουν οι επικοινωνιακές ικανότητες και η καλή ομαδική συνεργασία ενώ ταυτόχρονα μπορείς να ανταποκριθείς σε μια απαιτητική εργασία;

Μεγάλη εταιρεία με ευρύ φάσμα πελατών στον κλάδο των υπηρεσιών, ζητά να καλύψει 2 θέσεις στα τμήματα των Μάρκετινγκκαι των Πωλήσεων/Προώθησης.

Καθήκοντα:

  • Εκπροσώπηση μεγάλων εταιρειών (τηλεπικοινωνιών ή φιλανθρωπικών οργανισμών)
  • Διοργάνωση και συμμετοχή σε διαφημιστικές καμπάνιες για λογαριασμό των πελατών μας
  • Προώθηση, Διαφήμιση, Πωλήσεις, Έρευνα Αγοράς, Διαχείριση και Εκπαίδευση ανθρώπινου δυναμικού

Απαραίτητα Προσόντα

Θα εκτιμηθούν υποψήφιοι άμεσα διαθέσιμοι χωρίς άλλες επαγγελματικές υποχρεώσεις.

Παροχές

Ένταξη των υποψηφίων σε ένα δομημένο, αξιοκρατικό, νεανικό περιβάλλον με αμοιβές άνω του μέσου όρου στην αγορά εργασίας, ταξίδια εντός και εκτός Ελλάδας και πλήρη εκπαίδευση στο αντικείμενο.