Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

22/06/2018

Υπάλληλος Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού (έδρα Θεσσαλονίκη)

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας εμπορικής εταιρείας, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

  • Συμμετοχή στη διαδικασία προσέλκυσης και αξιολόγησης προσωπικού
  • Συμμετοχή στα HR Project της εταιρείας
  • Διαχείριση έργων στελέχωσης
  • Επικοινωνία με υποψηφίους και πελάτες
  • Γενικά διαχειριστικά καθήκοντα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ
  • Προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση θα συνεκτιμηθεί
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη
  • 'Άριστη διαπραγματευτική ικανότητα και ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας