Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

1/6/2023

Συνοδηγός διανομής τροφίμων (Χανιά)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΝΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία INGROUP αναζητεί για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρεία στο χώρο του χονδρεμπορίου τροφίμων,

                                                       Συνοδηγό διανομής τροφίμων

Περιγραφή θέσης: Ο νέος συνεργάτης θα ανήκει στο Τμήμα Διανομής του καταστήματος και θα μεταφέρει και θα παραδίδει σε καθημερινή βάση, σε συνεργασία με τον οδηγό τις παραγγελίες των πελατών Horeca και μικρής λιανικής στην ευρύτερη περιοχή του νομού Χανίων.

Κύριες Αρμοδιότητες Θέσης:
• Διανομή εμπορευμάτων σε πελάτες Horeca και μικρής λιανικής
• Φόρτωση προϊόντων που πρέπει να παραδοθούν στους πελάτες από την ράμπα της Αποθήκης στο φορτηγό
• Παράδοση στους πελάτες τα είδη που αναγράφονται στο Δελτίο Αποστολής – Τιμολόγιο/Απόδειξη Λιανικής και επιβεβαίωση με την υπογραφή του πελάτη για την παραλαβή των προϊόντων.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι λυκείου
• Εργασιακή εμπειρία 1-2 έτη σε αντίστοιχη θέση ή ως οδηγός/αποθηκάριο
• Συνέπεια, συνεργασία & ομαδικότητα
• Προσανατολισμένος στην Εξυπηρέτηση του Πελάτη
• Ευελιξία σε κυλιόμενα ωράρια εργασίας (πρωινές βάρδιες)

Παροχές

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον σε μια συνεχής αναπτυσσομένη Ελληνική εταιρεία
  • Πλήρες πακέτο αποδοχών και πρόσθετες παροχές
  • Πενθήμερη απασχόληση/8ωρη

Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 82 10 555