Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/11/2020

Βοηθός Χειριστή Κλαρκ

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΥΛΩΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup Greece για λογαριασμό πελάτης της, εταιρείας στο χώρο της εισαγωγής και διανομής ειδών επαγγελματικής και οικιακής χρήσης, αναζητά υποψηφίους για τον ρόλο του Βοηθού Χειριστή Περονοφόρου Οχήματος (κλαρκ), στη περιοχή του Αυλώνα.

Η θέση αφορά 5θήμερη απασχόληση, Δευτέρα με Παρασκευή σε ωράριο 07:00 – 15:00.

Αρμοδιότητες ρόλου:
  • Χειρισμός ηλεκτροκίνητου ή πετρελαιοκίνητου κλαρκ ως βοηθός
  • Μεταφορά και τοποθέτηση προϊόντων
  • Παραλαβή και αποθήκευση των εμπορευμάτων
  • Συντήρηση μηχανημάτων
  • Ποιοτικός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τουλάχιστον 2 χρόνια εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Επιθυμητή η γνώση ηλεκτρονικού συστήματος διαχείρισης αποθήκης WMS
  • Επιθυμητή η άδεια χειριστή
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

**Θα δοθεί προτεραιότητα σε υποψήφιους κοντινών περιοχών (Αυλώνας, Οινόφυτα, Σχηματάρι)

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον