Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2016

Cosmetic B2B Sales Representative

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Έχεις επικοινωνιακά προσόντα και θέλεις να ξεκινήσεις την καριέρα σου στον χώρο της πώλησης;
Τώρα μπορείς να εργαστείς σε μια ανερχόμενη εταιρία στον χώρο των επαγγελματικών καλλυντικών!

Η ManpowerGroup, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Ελληνική επιχείρηση η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των επαγγελματικών καλλυντικών, διαθέτοντας στην αγορά προϊόντα γνωστών οίκων του εξωτερικού, έναν νέο, εξελίξιμο και δυναμικό επαγγελματία για τη θέση του Πωλητή επαγγελματικών καλλυντικών.

Περιγραφή θέσης
Ο κατάλληλος/-η υποψήφιος/-α θα αναλάβει περιοχές ευθύνης, εντός κι εκτός Αττικής, στις οποίες θα επισκέπτεται επιχειρήσεις (κομμωτήρια, φαρμακεία, s/m) με σκοπό την πώληση επαγγελματικών καλλυντικών, την ανάπτυξη σχέσεων με τους πελάτες και την λήψη παραγγελιών.

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ
• Απαραίτητη εργασιακή εμπειρία σε θέση πωλήσεων
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε ρόλο εξωτερικών πωλήσεων
• Καλή Γνώση Αγγλικών
• Καλή γνώση MS Office
• Κάτοχος διπλώματος αυτοκινήτου
• Δυνατότητα ταξιδιών
• Προσανατολισμός στην επίτευξη των στόχων
• Ευφράδεια λόγου κι επικοινωνιακά προσόντα
• Πελατοκεντρική Αντίληψη

Παροχές

• Σταθερός μηνιαίος μισθός
• Bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό κινητό / Tablet
• Εταιρικό αυτοκίνητο