Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2021

Πωλητής / Πωλήτρια αξεσουάρ κινητής τηλεφωνίας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΛΑΡΙΣΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία προϊόντων τεχνολογίας και αξεσουάρ κινητών τηλεφώνων αναζητά Πωλητή / Πωλήτρια για τα καταστήματα λιανικής στη Λάρισα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Διερεύνηση αναγκών των πελατών και υποβολή της κατάλληλης πρότασης
  • Διάταξη και παρουσίαση των εμπορευμάτων
  • Διασφάλιση πληρότητας του καταστήματος με τα κατάλληλα εμπορεύματα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Διαχείριση ταμειακών συναλλαγών
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ασφάλιση
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Προοπτικές επαγγελματικής ανέλιξης εντός ενός σταθερού εργασιακού περιβάλλοντος