Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/04/2021

Υπεύθυνος Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών software

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η SELDI GROUP αναζητά υποψήφιο για τη θέση του Υπεύθυνου Τεχνικής Υποστήριξης Πελατών.

Περιγραφή Θέσης:

Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για όλες τις λειτουργίες Υποστήριξης των πελατών της εταιρείας. Θα είναι επικεφαλής της ομάδας υποστήριξης (απομακρυσμένη και επί τόπου υποστήριξη) και θα συντονίζει όλες τις ενέργειες για την διευθέτηση των σχετικών θεμάτων.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ-ΤΕΙ Πληροφορικής (Ή συναφών σχολών)
  • Ελάχιστη Προϋπηρεσία 2 έτη σε υποστήριξη Software εμπορικής διαχείρισης, ERP κ.α.
  • Δίπλωμα οδήγησης
  • Επικέντρωση στην εξεύρεση λύσεων
  • Ευελιξία στις μεταβαλλόμενες συνθήκες
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες για την επαφή με τους πελάτες
  • Διάθεση για Εργασία
  • Συνέπεια & Επαγγελματισμός
  • Πνεύμα Συνεργασίας και Ομαδικότητας

Παροχές

  • Μισθός ανάλογος των προσόντων
  • Ασφάλιση
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας