Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/08/2017

Λογιστής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εμπορική εταιρεία με έδρα στη Ρόδο, ζητά να προσλάβει Λογιστή, με απαραίτητη σχετική εργασιακή εμπειρία.

Κύριες αρμοδιότητες

  • καταχώρηση & αρχειοθέτηση παραστατικών
  • συμφωνία Τραπεζών
  • έκδοση μισθοδοσίας
  • συμφωνία υπολοίπων Πελατών - Προμηθευτών
  • έκδοση ΦΠΑ

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (ωράριο 08:00-16:00 Δευτέρα - Παρασκευή).

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικής κατεύθυνσης ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση & γνώση τήρησης Βιβλίων Β' - Γ' Κατηγορίας
  • Γνώση Εργατικών & έκδοσης Μισθοδοσίας
  • Οργανωτικότητα & επαγγελματισμός
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παρακαλούνται μόνο οι ενδιαφερόμενοι, που διαθέτουν τα παραπάνω χαρακτηριστικά, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα, με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία.

Παροχές

  • Ικανοποιητικός μισθός & ασφάλιση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτική μακροχρόνιας συνεργασίας