Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/09/2018

LCM Prepay Agents (Part Time) – VODAFONE

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Επικεντρώνεσαι στην άριστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διαθέτεις ευχέρεια στην επικοινωνία και σου αρέσει να βοηθάς τους πελάτες με τις γνώσεις σου;

H ManpowerGroup για λογαριασμό του πελάτη της, Vodafone, αναζητά LCM Prepay Agents για μερική απασχόληση (6h).

Καθήκοντα θέσης
Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την εξυπηρέτηση μέσω εξερχομένων κλήσεων με σκοπό την ακριβή ενημέρωση που διευκολύνει τη διακράτηση της πελατειακής βάσης  (εταιρικών πελατών) αλλά και προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρίας μετά από στοχευμένη διερεύνηση αναγκών.

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητό προφίλ
• Άριστο επίπεδο χρήσης της ελληνικής γλώσσας (γραπτά και προφορικά)
• Εμπειρία τουλάχιστον 6 μηνών στην  Εξυπηρέτηση πελατών
• Πολύ καλή γνώση των προϊόντων και διαδικασιών εξυπηρέτησης
• Ικανότητα αναγνώρισης αγοραστικών αναγκών των πελατών και πρότασης εναλλακτικών λύσεων
• Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου / προγραμματισμού εργασίας
• Εμπειρία σε πωλήσεις

Τεχνικά Προσόντα
• Συστήματα διαχείρισης πελατειακής βάσης
• Άριστη γνώση/χρήση H/Y

Παροχές

• Σταθερός Μισθός
• Άριστες συνθήκες εργασίας σε ευχάριστο περιβάλλον
• Σημαντικές ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης
• Συνεχής εκπαίδευση