Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/03/2020

Technical Support Representative (Full time/ Part time)

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Διαθέτεις τεχνικές γνώσεις και είσαι λάτρης της τεχνολογίας;
Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσει να δίνεις λύσεις;
Στείλε μας το βιογραφικό σου ΤΩΡΑ!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης εταιρείας τηλεπικοινωνιών, αναζητά νέους υποψήφιους ως Technical Support Representatives.

Ωράριο Απασχόλησης:
- Πενθήμερη απασχόληση με εναλλαγή βαρδιών. Δυνατότητα full time ή part time απασχόλησης.

Τόπος Απασχόλησης:
- Εγκαταστάσεις της εταιρείας στην Αθήνα, σε σημείο εύκολα προσβάσιμο με ΜΜΜ, με ευχάριστο κλίμα και σύγχρονο περιβάλλον.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων συνδρομητών για την επίλυση τεχνικών θεμάτων σε υπηρεσίες σταθερής τηλεφωνίας & internet
  • Καταγραφή των σχετικών δεδομένων εντός του συστήματος CRM της εταιρείας
  • Διατήρηση της ικανοποίησης των πελατών σε υψηλά επίπεδα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ ή ΑΕΙ σε σχετικό αντικείμενο
  • Ευχέρεια στην τηλεφωνική επικοινωνία & πελατοκεντρική αντίληψη
  • Πολύ καλή εξοικείωση με την τεχνολογία
  • Διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας
  • Προϋπηρεσία σε θέσεις τηλεφωνικού κέντρου θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της ManpowerGroup
  • Ανταγωνιστικός Μηνιαίος Bonus επίτευξης στόχων
  • Συνεχής εκπαίδευση & ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης σε μία συνεχώς αναπτυσσόμενη ομάδα