Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Μεσίτης - Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας

Κατηγορία: Ασφαλιστικά - Real Estate
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Μεσιτική και συμβουλευτική επιχείρηση που εδρεύει στην Αθήνα με εκτενή εμπειρία στον τομέα των ακινήτων αναζητάει ως εξωτερικό συνεργάτη Σύμβουλο Ακίνητης Περιουσίας.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Παρουσίαση των ακινήτων της εταιρίας
  • Διαπραγμάτευση και πώληση / ενοικίαση ακινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Αντίληψη, οξυδέρκεια, δυναμισμό και ωριμότητα
  • Εστίαση στην επίτευξη μετρήσιμων στόχων
  • Διάθεση προσωπικής ανάπτυξης και φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο του Real Estate ή Πωλήσεων υπηρεσιών

Παροχές

  • Υψηλές μηνιαίες αποδοχές βάση προμηθειών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας και ανταγωνιστικό πλαίσιο
  • Ισχυρό brand name
  • Διαρκής εκπαίδευση - Υποστήριξη
  • Διαφημιστική προβολή
  • Προοπτικές εξέλιξης