Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/1/2020

Μεσίτης - Σύμβουλος Ακίνητης Περιουσίας

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Μεσιτική και συμβουλευτική επιχείρηση που εδρεύει στην Αθήνα με εκτενή εμπειρία στον τομέα των ακινήτων αναζητάει ως εξωτερικό συνεργάτη Σύμβουλο Ακίνητης Περιουσίας.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη πελατολογίου
  • Παρουσίαση των ακινήτων της εταιρίας
  • Διαπραγμάτευση και πώληση / ενοικίαση ακινήτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Αντίληψη, οξυδέρκεια, δυναμισμό και ωριμότητα
  • Εστίαση στην επίτευξη μετρήσιμων στόχων
  • Διάθεση προσωπικής ανάπτυξης και φιλοδοξία για επαγγελματική εξέλιξη
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στον κλάδο του Real Estate ή Πωλήσεων υπηρεσιών

Παροχές

  • Υψηλές μηνιαίες αποδοχές βάση προμηθειών
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας και ανταγωνιστικό πλαίσιο
  • Ισχυρό brand name
  • Διαρκής εκπαίδευση - Υποστήριξη
  • Διαφημιστική προβολή
  • Προοπτικές εξέλιξης