Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/02/2023

Αποθηκάριος

Τουρισμός - Ξενοδοχεία

Πόλη ΣΚΑΛΑ ΠΡΙΝΟΥ | ΘΑΣΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το ξενοδοχειακό συγκρότημα ALEA HOTEL & SUITE 4* στη Σκάλα Πρίνου της Θάσου, αναζητά για την σεζόν 2023,  συνεργάτες για την θέση του Αποθηκάριου

Απαραίτητα Προσόντα

Αρμοδιότητες
• Διαχείριση και έλεγχος της αποθήκης
• Εκτέλεση παραγγελιών
• Παραλαβή εμπορευμάτων και τακτοποίηση στην αποθήκη
• Διανομή παραγγελιών στα τμήματα του ξενοδοχείου
• Διασφάλιση της καθαριότητας και της ασφάλειας του χώρου εργασίας και βελτιστοποίηση της χρήσης του     χώρου
• Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα σε συνεργασία με τον F&B manager.
• Τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας
• Επικοινωνία και συνεργασία με συναδέλφους των επισιτιστικών τμημάτων

Απαραίτητα προσόντα
• Καλές δεξιότητες οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
• Γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
• Κατοχή διπλώματος αυτοκινήτου