ΠΟΛΕΙΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΩΣ ΠΑΤΡΑ ΘΑΣΟΣ ΣΑΝΤΟΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΜΥΚΟΝΟΣ ΒΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΧΑΝΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟ ΧΑΛΚΙΔΑ ΚΑΒΑΛΑ ΠΑΡΟΣ εμφάνιση περισσότερων εμφάνιση λιγότερων

Διαχειριστής E-shop με γνώσεις γραφιστικής

Κατηγορία: Πληροφορική - Προγραμματιστές
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Περιοχή: ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Γενικό Λύκειο

Εταιρεία ηλεκτρονικών ειδών με έδρα στην Θεσσαλονίκης ζητά  Διαχειριστή E-shop - Γραφίστα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης εντός του φυσικού καταστήματος.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση e-shop, παραγγελιών και αντικαταβολών
  • Διαχείριση αποθήκης και καταχώρηση νέων παραλαβών
  • Διαχείριση του chat με τους πελάτες στα Social Media
  • Δημιουργία εικαστικών, banner και διαφημιστικού υλικού
  • Γνώση χειρισμού προγραμμάτων επεξεργασίας εικόνας και video

Απαραίτητα Προσόντα

  • Χρήση Illustratοr, Photoshop
  • Χρήση CMS ιδανικά Wordpress
  • Γνώσεις Αγγλικών
  • Σχετική προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Μόνιμη και σταθερή εργασία
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας;
Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.
ΕΓΓΡΑΦΗ

Σε περίπτωση που έχετε ήδη κάνει εγγραφή, κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε.
Μόνο στο JobFind.gr λαμβάνετε ενημέρωση μόλις η εταιρεία διαβάσει το Βιογραφικό σας!