Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/1/2023

Εξωτερικός Πωλητής

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρία CARTECH - Π. ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΕ, μια από τις κορυφαίες εταιρείες του κλάδου των ειδών εξοπλισμού αυτοκινήτων με παρουσία 31 ετών στην Ελληνική αγορά καθώς και σε άλλες αγορές του εξωτερικού με πρωταρχικό στόχο τη συνεχή ανάπτυξη, μέσα από ένα υγιές και δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, αναζητά να προσλάβει έναν (1) επιπλέον Εξωτερικό Πωλητή για τη περιοχή της Βορείου Ελλάδος με έδρα την Θεσσαλονίκη.

Η παρούσα θέση καλύπτει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου της εταιρίας στον χώρο των πρατηρίων, συνεργείων, super markets κ.λ.π.
  • Την προώθηση-παρουσίαση των προϊόντων της εταιρίας
  • Την ανεύρεση νέων πελατών
  • Την ενίσχυση της εταιρικής εικόνας σύμφωνα με την εμπορική πολιτική της εταιρίας
  • Την επίτευξη εμπορικών στόχων
  • Την φροντίδα των προϊόντων στα σημεία πώλησης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δυνατότητα ταξιδιών στην περιοχή ευθύνης του
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ
  • Αναπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπροσωπικών σχέσεων
  • Προσανατολισμός στην επίτευξη αποτελεσμάτων
  • Δυναμική προσωπικότητα με υπευθυνότητα, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ικανοποιητικό μισθός
  • Bonus επίτευξης στόχων