Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/5/2018

Σύμβουλοι Πωλήσεων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εάν είστε ένας έμπειρος επαγγελματίας πωλήσεων και ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τις επαγγελματικές σας δεξιότητες, σας δίνουμε την ευκαιρία για μια πραγματικά επιτυχημένη καριέρα στην εταιρεία μας.

Αναζητούμε υποψηφίους με πάθος, φιλοδοξία, ικανότητα ανάπτυξης networking, που να έχουν τη δυνατότητα να διαχειρίζονται superior υπηρεσίες σε υφιστάμενους και νέους πελάτες για να εργαστούν ως στελέχη εξυπηρέτησης πελατών και προώθησης υπηρεσιών ασφάλισης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχειρίζεται την επικοινωνία με πελάτες, φροντίζοντας την παρακολούθηση και την ανάπτυξή της πελατειακής βάσης
  • Λειτουργεί συμβουλευτικά για προϊόντα και υπηρεσίες της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο επιθυμητό
  • Πολύ καλές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Εμπειρία σε πωλήσεις
  • Ισχυρές διαπροσωπικές δεξιότητες και άριστη επικοινωνία
  • Θετική στάση και ευέλικτη προσωπικότητα
  • Ικανότητα αντίληψης αναγκών και δυνατότητα επεξήγησης περίπλοκων πληροφοριών με σαφείς και ακριβείς όρους
  • Αυτοπαρακίνηση και εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για τους άνδρες)

Παροχές

  • Αμοιβές βάσει παραγωγικών αποτελεσμάτων
  • Bonus
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Εκπαίδευση και συνεχής εξέλιξη γνώσεων
  • Άριστες προοπτικές εξέλιξης στην ιεραρχία των πωλήσεων