Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/07/2020

Επιθεωρητής Πωλήσεων

Ασφαλιστικά - Real Estate

Πόλη ΔΡΑΜΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Πολυεθνική στο χώρο των χρηματοοικονομικών υπηρεσιών αναζητά Επιθεωρητής Πωλήσεων για τον νομό Δράμας με έδρα την Δράμα.

Αρμοδιότητες:
  • Συντηρεί και αναπτύσσει το δίκτυο πωλήσεων στην γεωγραφική περιοχή της αρμοδιότητας του
  • Εφαρμόζει το πλάνο και εκπληρώνει τους στόχους των πωλήσεων σύμφωνα με την στρατηγική της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία 2 τουλάχιστον ετών σε ανάλογη θέση πωλήσεων
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Επιπλέον δεξιότητες που  θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:

  • Ομαδικότητα
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδες και επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης
  • Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στην λεπτομέρεια , αναλυτική σκέψη
  • Διαπραγματευτική ικανότητα

Παροχές

  • Σταθερό μηνιαίο εισόδημα
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης.