Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Επιθεωρητής Πωλήσεων

Κατηγορία: Ασφαλιστικά - Real Estate
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΔΡΑΜΑ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Πολυεθνική στο χώρο των χρηματοοικονομικών υπηρεσιών αναζητά Επιθεωρητής Πωλήσεων για τον νομό Δράμας με έδρα την Δράμα.

Αρμοδιότητες:
  • Συντηρεί και αναπτύσσει το δίκτυο πωλήσεων στην γεωγραφική περιοχή της αρμοδιότητας του
  • Εφαρμόζει το πλάνο και εκπληρώνει τους στόχους των πωλήσεων σύμφωνα με την στρατηγική της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επαγγελματική εμπειρία 2 τουλάχιστον ετών σε ανάλογη θέση πωλήσεων
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ

Επιπλέον δεξιότητες που  θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα:

  • Ομαδικότητα
  • Εξαιρετική ικανότητα επικοινωνίας
  • Ικανότητα εργασίας σε ομάδες και επίτευξης αποτελεσμάτων σε συνθήκες πίεσης
  • Οργανωτικές ικανότητες και προσοχή στην λεπτομέρεια , αναλυτική σκέψη
  • Διαπραγματευτική ικανότητα

Παροχές

  • Σταθερό μηνιαίο εισόδημα
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης.