Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/05/2021

Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΝΑΤΟΛΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνική εταιρεία αναζητά εκπροσώπους τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών για την ανατολική Θεσσαλονίκη (COSMOS) – 5ΩΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ
Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών (ιδιωτών και εταιρικών), την επίλυση προβλημάτων με σκοπό την διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου.

Καθήκοντα θέσης

  • Εξυπηρέτηση ιδιωτών και εταιρικών πελατών
  • Διαχείριση παραπόνων και επίλυση προβλημάτων σε πρώτο χρόνο
  • Διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
  • Διαχείριση αιτημάτων πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι
  •  Επικοινωνιακές δεξιότητες με πελατειοκεντρική σκέψη
  •  Οργανωτικότητα και υπομονή
  •  Ικανότητα αποτελεσματικής διαπραγμάτευσης
  •  Εμπειρία σε πολυεθνική εταιρεία επιθυμητή
  •  Άριστη γνώση των εφαρμογών MS Office και διαδικτύου
  •  Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας
  •  Γνώση προγραμμάτων ERP (προαιρετικά)
  •  Εξοικείωση με νέες τεχνολογίες και προϊόντα-υπηρεσίες τηλεπικοινωνιών

Παροχές

  • Σύμβαση ορισμένου χρόνου
  • 5ήμερη 5ωρη εργασία με κυλιόμενο πρόγραμμα και βάρδιες
  • Συστηματική εκπαίδευση
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα μεταφοράς από και προς τον χώρο εργασίας με εταιρικό λεωφορείο
  • Πλήρης ασφάλιση (δώρα, επιδόματα)
  • Bonus επίτευξης στόχου