Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/12/2019

Back Office - Υπάλληλος Τμήματος Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία στη δυτική Θεσσαλονίκη λόγω της συνεχούς ανάπτυξής της στον κλάδο του βιομηχανικού εξοπλισμού ζητά νέο συνεργάτη για την στελέχωση του Εμπορικού Τμήματος - Back Office.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης είναι:

  • Σύνταξη έρευνας αγοράς
  • Συγκέντρωση και επεξεργασία δεδομένων
  • Καταχώρηση και διαχείριση δεδομένων
  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων/Backoffice support
  • Customer Service & Υποστήριξη στην επικοινωνία πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με κατεύθυνση Μηχανολογίας, Οικονομικών ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft Office / Internet)
  • Εμπειρία 1-3 έτη σε τμήμα εξυπηρέτησης πελατών - πωλήσεων
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία
  • Ικανότητα άμεσης εξυπηρέτησης
  • Υπευθυνότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για άνδρες υποψηφίους
  • Απαραίτητο μεταφορικό μέσο.

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές αναλόγως προσόντων
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο και σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση