Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/05/2019

Πρακτική Άσκηση σε Μονάδα Οικονομικών Μελετών (Παλλήνη)

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πρακτική
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Οικονομολόγος για θέση πρακτικής άσκησης για την στελέχωση του Τμήματος Ιδιωτικών Επενδύσεων και Διαχείρισης Έργων από εταιρεία στην Παλλήνη Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη και μετέπειτα σύνταξη οικονομοτεχνικών μελετών
  • Υποστήριξη των επιχειρησιακών λειτουργιών του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχιούχος ή φοιτητής ΤΕΙ/ΑΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Πολύ καλή γνώση Office Suite
  • Συνεργατικό και ομαδικό πνεύμα
  • Δεν απαιτείται προγενέστερη εμπειρία, σχετική εμπειρία θα αξιολογηθεί θετικά

Παροχές

  • Ευχάριστο και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας, με νέους ανθρώπους και νέες ιδέες, που θα παρέχει προκλήσεις, δυνατότητες μάθησης
  • Προοπτική μελλοντικής επαγγελματικής απασχόλησης