Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/05/2021

Υπάλληλος γραφείου (με γνώσεις λογιστικής)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Λογιστικό Γραφείο στη Ν. Φιλαδέλφεια Αττικής ζητά Υπάλληλο Γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη με γνώσεις λογιστικής.

Αρμοδιότητες :

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Αρχειοθέτηση

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητο ελάχιστο επίπεδο εκπαίδευσης ΑΤΕΙ-ΑΕΙ με κατεύθυνση λογιστικής
  • Εξαιρετική γνώση και χρήση Η/Υ (Internet, Email, Word, Excel)
  • Γνώση ξένης γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης, κάτοχος μεταφορικού μέσου
  • Ευγένεια και επαγγελματική συμπεριφορά

Παροχές

  • Πενθήμερη πλήρης απασχόληση με σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερές πληρωμές μισθοδοσίας κάθε 15 και τέλος του μήνα
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας και συνεχής εκπαίδευση