Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/10/2022

Λογιστής / Λογίστρια

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΓΛΥΦΑΔΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Το Jobfind.gr, για λογαριασμό πελάτη του, λογιστικό - φοροτεχνικό γραφείο στη Γλυφάδα, με ελληνικό και ξένο πελατολόγιο, αναζητά Λογιστή / Λογίστρια για άμεση πρόσληψη.

Καθήκοντα - Αρμοδιότητες:

  • Έλεγχος και καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και λογιστικών εγγραφών
  • Προετοιμασία δηλώσεων εισοδήματος φυσικών προσώπων
  • Επικοινωνία μέσω email με πελάτες (στα ελληνικά και στα αγγλικά)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε λογιστικό γραφείο
  • Γνώση λογιστικών προγραμμάτων, ιδανικά της Epsilon Net
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Θα προτιμηθούν κάτοικοι κοντινών σχετικά περιοχών

Παροχές

  • Θέση εργασίας μόνιμης και πλήρους απασχόλησης, με προοπτικές για μακροχρόνια συνεργασία
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές, αναλόγως προσόντων
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Συνεχής επαγγελματική εκπαίδευση