Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/2/2017

ΠΩΛΗΤΗΣ X-VAN

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Eταιρεία παραγωγής & εμπορίας ζαχαρωδών με πανελλαδικό δίκτυο διανομής μικρής λιανικής, στα πλαίσια ανάπτυξής της ζητά να προσλάβει Πωλητή Χ-Van.

Καθήκοντα

  • Διαχείριση και ανάπτυξη πελατολογίου
  • Υλοποίηση εμπορικής πολιτικής της εταιρίας.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι, όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ ιδανικού υποψηφίου

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη δραστηριότητα επιθυμητή
  • Ανεπτυγμένες δεξιότητες πειθούς και διαπραγμάτευσης
  • Άνεση στην επικοινωνία και τις ανθρώπινες σχέσεις
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δίπλωμα οδήγησης β’ κατηγορίας και προαιρετικά και Γ΄ κατηγορίας

Παροχές

Προσφέρεται

  • Θεωρητική και πρακτική εκπαίδευση στον τρόπο πώλησης της εταιρίας
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών και bonus