Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/03/2021

Υπάλληλος Υποστήριξης Πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο πελάτης μας εμπορική εταιρία, θα ήθελε να προσλάβει έναν ή μία Υπάλληλο Υποστήριξης Πωλήσεων στη Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα της θέσης
Διοικητική υποστήριξη του τμήματος πωλήσεων.
Αρχειοθέτηση εμπορικών εγγράφων, προσφορών και συμβάσεων.
Προετοιμασίας και διεκπεραίωση εμπορικής αλληλογραφίας.
Παρακολούθηση λογαριασμών και αιτημάτων πελατών σε συνεννόηση με τις εμπορικές υπηρεσίες τους.
Συμμετοχή στη δημιουργία προσφορών για την πώληση αγαθών και υπηρεσιών της εταιρίας.

Προσόντα
Προϋπηρεσία 3-5 έτη σε αντίστοιχα καθήκοντα κατά προτίμηση μεγάλης και οργανωμένης εταιρίας.
Γνώση χειρισμού εμπορικών πακέτων ή ERP.
Καλή γνώση Αγγλικής.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε
Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής. (www.hrstrategy.gr)