Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/9/2019

Shop Assistant (Telecommunication store)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στην βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη;
Διαθέτεις εμπειρία σε ρόλο πωλήσεων τηλεπικοινωνιακών πακέτων / υπηρεσιών;
Τώρα έχεις τη δυνατότητα να απασχοληθείς για λογαριασμό franchise καταστήματος!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό Franchise καταστήματος Τηλεπικοινωνιών, αναζητά υποψήφιους με εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες και διάθεση για εργασία για να αναλάβουν ρόλο Πωλήσεων εντός του καταστήματος.

Περιοχή: Η θέση εργασίας αφορά τα καταστήματα της εταιρείας σε Χαλάνδρι και Βριλήσσια.
Ωράριο: Είναι πενθήμερη εργασία πλήρους απασχόλησης, σε ωράριο καταστημάτων.

Καθήκοντα Ρόλου
Οι κάτοχοι του ρόλου θα είναι υπεύθυνοι για:
• Την εξυπηρέτηση των πελατών του καταστήματος
• Την πώληση υπηρεσιών κινητής / σταθερής τηλεφωνίας, συσκευών και αξεσουάρ
• Διερεύνηση αναγκών και να προτείνουν την καλύτερη δυνατή λύση σε υπάρχοντες και εν δυνάμει πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

• Απαραίτητη εμπειρία στις Πωλήσεις για τουλάχιστον ένα έτος, είτε σε κατάστημα, είτε σε Call Center

• Απαραίτητη γνώση των Τηλεπικοινωνιακών Υπηρεσιών (σταθερή, κινητή, internet)

• Αντίστοιχη εμπειρία σε κατάστημα Τηλεπικοινωνιών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

• Άριστες επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές δεξιότητες

• Διάθεση για εργασία και επαγγελματική ανέλιξη

• Δυνατότητα εργασίας σε ωράριο καταστημάτων

• Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις για άνδρες υποψήφιους

Θα δοθεί προτεραιότητα στους κατοίκους Βορείων προαστίων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
• Ιδιωτική Ασφάλιση Υγείας
• Επιτεύξιμα μηνιαία μπόνους βασισμένα σε ατομική & ομαδική στοχοθεσία
• Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
• Νεανικό, Φιλικό και Ομαδικό Εργασιακό Περιβάλλον
• Προοπτικές εξέλιξης σε έναν δυναμικό όμιλο τηλεπικοινωνιών