Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/2/2021

Βοηθός τμήματος Επικοινωνίας στο Χαλάνδρι

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ο πελάτης μας εταιρία επιχειρησιακής επικοινωνίας και διαφήμισης με έδρα τα βόρεια προάστια επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό τμήματος Επικοινωνίας στο Χαλάνδρι.

Καθήκοντα
Γραμματειακή υποστήριξη εταιρίας.
Τηλεφωνική επικοινωνία με τους πελάτες και τα στελέχη της εταιρίας.
Υποστήριξη τμήματος casting (ραντεβού, αρχειοθέτηση, τηλεφωνική υποστήριξη promoters – βοηθών παραγωγής και διαφήμισης.
Υποστήριξη τμήματος marketing (αρχειοθέτηση υλικού επικοινωνίας εκθέσεων αποστολή newsletters και λοιπού επικοινωνιακού υλικού σε πελάτες κλπ).
Τήρηση φακέλων προσωπικού και εξωτερικών συνεργατών.
Έκδοση και επεξεργασία στατιστικών στοιχείων.
Διενέργεια οικονομικών απολογισμών.

Προσόντα
Επιθυμητό πτυχίο ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης.
Άριστη γνώση Αγγλικών.
Προϋπηρεσία 102 ετών σε αντίστοιχη θέση διοικητικής υποστήριξης.
Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες.

Βιογραφικά σημειώματα στα οποία παρακαλείστε να αναφέρετε τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε.

Hrstrategy Human Resources: εταιρία συμβούλων απασχόλησης, για τις ανάγκες των επιχειρήσεων σε επαγγελματίες και επιστήμονες όλων των ειδικοτήτων αιχμής.