Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/09/2022

Υπάλληλοι Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Απαιτήσεων

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΝΕΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Η EDS μέλος του πολυεθνικού Όμιλου εταιρειών Mellon,

αναζητά να στελεχώσει τα γραφεία της στο Νέο Φάληρο:

Υπάλληλοι Διαχείρισης Ληξιπρόθεσμων Χαρτοφυλακίων

Περιγραφή θέσης

Ο κάτοχος της θέσης θα πραγματοποιεί κλήσεις σε υφιστάμενους πελάτες τραπεζικών προϊόντων με σκοπό την διαχείριση των ληξιπρόθεσμων απαιτήσεών τους.

Αρμοδιότητες

  • Τηλεφωνική ενημέρωση και διαπραγμάτευση ληξιπρόθεσμων οφειλών
  • Διασφάλιση τήρησης νομοθετικού πλαισίου
  • Άμεση αντιμετώπιση ενδεχόμενων αντιρρήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων
  • Απολυτήριο Λυκείου, IEK, TEI, AEI
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή
  • Αναπτυγμένες ικανότητες επικοινωνίας & διαπραγμάτευσης
  • Καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Excel, Word)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

Παροχές

Παροχές εταιρείας
  • Σταθερός μισθός και ασφάλιση
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Μηνιαίο Bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση στις μεθόδους παρακολούθησης χαρτοφυλακίων
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε έναν αναπτυσσόμενο όμιλο εταιρειών
  • Εύκολη πρόσβαση με ΜΜΜ